Single post

“Znalazłam szpital Vital Medic i trafiłam najlepiej, jak tylko mogłam“

DYSKOPATIA SZYJNA

Personel, który tutaj pracuje – to są mili, uśmiechnięci i serdeczni ludzie! Każdy, bez wyjątku, a to jest przecież tak ważne dla pacjenta, który i tak jest nieprawdopodobnie wystraszony, gdy idzie do szpitala. A jak jeszcze napotyka po drodze lekarzy ze skwaszonymi minami albo o szorstkim usposobieniu to już w ogóle świat się wali. Naprawdę, odpowiednie osoby są tutaj na swoich miejscach! Od razu szybciej człowiek zdrowieje, gdy wokoło jest taka atmosfera!

Jestem z Gliwic – tam są przecież różne kliniki i różni specjaliści, ale to nie to samo. Zależało mi na dobrym lekarzu, bo przecież każdy boi się skalpela. Tym bardziej, że wiedziałam dokładnie na czym będzie polegała moja operacja. Znalazłam Szpital Vital Medic i trafiłam najlepiej, jak tylko mogłam. Doktor Trompeta, który tutaj przyjmuje to cudowny człowiek i bardzo dobry specjalista, a o to mi właśnie chodziło. Muszę szczerze powiedzieć, że się nie zawiodłam. W ogóle się nie bałam, gdy jechałam tutaj do szpitala, co było dla mnie bardzo dziwne, bo trochę operacji już w życiu przeszłam.

Cały kręgosłup mam w złym stanie, ale najgorszy był odcinek szyjny – groził mi paraliż. Ból towarzyszył mi od kilku lat, był okropny i promieniował wszędzie – najgorsze były nieprzespane noce i zmęczenie bólem. Wielu rzeczy nie mogłam już robić, bo nie byłam w stanie. Chciałam wykonać zabieg w jak najkrótszym czasie – już jest po wszystkim, a dopiero tydzień temu byłam u lekarza na konsultacji. Najważniejsze jest to, że już nie jestem zagrożona paraliżem, a tego się najbardziej bałam. Czuję się bardzo dobrze i proszę mi wierzyć, że ten szpital będę polecać każdemu, kogo tylko spotkam.

– Pani Alina