Single post

„Złapałem za telefon i umówiłem się. Wizyta była od razu, a tydzień później już jest po wszystkim”

DYSKOPATIA SZYJNA

Z obsługą już się znam, bo jestem tutaj trzeci raz – ja wszystkich poznaję i wszyscy mnie poznają. Nawet Pani Małgosia Dec powiedziała, że ja już nie muszę się przedstawiać, bo po głosie mnie poznaje. Obsługa jest bardzo miła – pielęgniarki, lekarze, wszyscy bez wyjątku, a komfort pobytu jest bardzo wysoki.

Za pierwszym i drugim razem miałem problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Wiedziałem, że jest taki doktor Łątka, który jest bardzo dobrym specjalistą i to jego szukałem.

Rodzina i znajomi pytali „Po co ty się pchasz na te operacje?”, ale ja wiem, że nigdy bym sobie nie wybaczył tego, że nie spróbowałem. Wiem, że nawet jak nie będzie lepiej to będę miał świadomość, że próbowałem, a tak bym ciągle się zastanawiał dlaczego tego nie zrobiłem.

Teraz zaczęła mi doskwierać część szyjna i stąd kolejna, już trzecia wizyta, a że miałem dobre doświadczenia ze szpitalem Vital Medic to postanowiłem wrócić. Oczywiście zastanawiałem się nad NFZ, ale jestem w takiej sytuacji, że mogę sobie pozwolić na prywatne leczenie bez czekania w kolejce przez miesiące, a nawet i lata. Jestem w takim wieku, że się spieszę. Krezusem nie jestem, ale na taki zabieg mogę sobie pozwolić

Od szkoły średniej przez całe studia uprawiałem dużo sportu i tak mi pozostało, po prostu to lubię. Basen, rower, góry – prowadziłem bardzo aktywny tryb życia i dlatego ratowałem się rehabilitacją – sądziłem, że tym sposobem dotrwam do końca swoich dni i nigdy nawet nie pomyślałem, że wyląduję na stole operacyjnym. Prawda jest taka, że problemy z kręgosłupem pojawiły się z dnia na dzień i było coraz gorzej.

Dlatego, gdy odezwał się ból w odcinku szyjnym to decyzja była szybka – złapałem telefon i umówiłem się na spotkanie. Wizyta była od razu, a tydzień później już jest po wszystkim. Biologii nie oszukam – jestem już wiekowym człowiekiem, dlatego już inaczej znoszę różne rzeczy. W tej chwili jestem lekko osłabiony, jak po operacji, ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że po pierwsze mam to już z głowy, a po drugie, że wszystko dobrze poszło.

– Pan Tadeusz