Single post

“Widać, że pracują tu ludzie z pasją, kochający swoją pracę.”

DYSKOPATIA SZYJNA

Jestem emerytowaną pielęgniarką, instrumentariuszką. Szpital robi duże wrażenie, sala operacyjna – to był szok. Inna, nowa aparatura, wyposażenie, nie chciałam się za bardzo rozglądać, bo nie wypada. Jestem pod ogromnym wrażeniem, a przecież pracowałam wiele lat w szpitalu i porównując z innymi,

tutaj widzę ogromną przepaść – stosunek personelu do pacjenta, ale również sprzęt, cisza i spokój.

Tęsknię za wstaniem z łóżka i bieganiem. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Dlatego, gdy tylko ból się nasilił stwierdziłam, że nie ma na co czekać. Mój syn był tutaj operowany w zeszłym roku. Kilka lat miał problemy z kręgiem lędźwiowym – od znajomych dostaliśmy namiary na ten szpital. W tej chwili syn czuje się bardzo dobrze, nie ma żadnych dolegliwości. To również wpłynęło na moją decyzję.

Zaczęło się od bólu barków, później doszła lewa łopatka. Wykonywałam ćwiczenia i stosowałam różne rozwiązania – najpierw maści, masaże, tabletki. Wylądowałam u lekarza, później u ortopedy, ale nic nie pomagało, a ból był coraz silniejszy. Pojawiał się już wcześniej, ale dopiero od miesiąca był nie do zniesienia.

Po zabiegu czuję się bardzo dobrze, miałam już dzisiaj jedną rehabilitację, a za chwilę będzie kolejna. Załoga i atmosfera super – to są ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę.

– Pani Maria