Teleporady

PORADY ONLINE

To nowy sposób świadczenia usług medycznych, który pozwala zdalnie połączyć się z lekarzem i odbyć konsultację medyczną.

Umów się na wizytę online

INSTRUKCJA KORZYSTANIA

SZANOWNY PACJENCIE

 1. Wybierz usługę, specjalistę i termin porady online.
 2. Uzupełnij formularz  wpisując wymagane dane, w tym PESEL i adres zamieszkania. Jeśli dysponujesz wynikami badań, poinformuj nas o tym w polu „wiadomość do specjalisty” określając rodzaj badań.
 3. Dokonaj płatności za pośrednictwem systemu PayU. Na wskazany w formularzu adres mailowy otrzymasz potwierdzenie płatności.
 4. W kolejnej wiadomości mailowej otrzymasz  link do połączenia umożliwiającego realizację porady online.
 5. Ewentualne wyniki badań, prześlij nam nie później niż 24 godziny przed rozpoczęciem porady online, wedle poniższej instrukcji:* – Aby dodać plik kliknij przycisk „Add your files” i uzupełnij pola „Email to” oraz „Your email” wpisując w nie kolejno adres: e-rejestracja@vitalmedic.pl i swój adres mailowy.
 6. REJESTRATOR nawiąże z Tobą połączenie na około 15 minut przed zarezerwowanym czasem porady online, celem weryfikacji tożsamości i jakości połączenia. W przypadku problemów technicznych, zadzwoń do nas pod nr tel.: 531 999 236.
 7. Po prawidłowym nawiązaniu połączenia, REJESTRATOR połączy Cię z LEKARZEM udzielającym porady online.
 8. Dokumenty wystawione, w związku z poradą online (m. in. e-recepty, karta wizyty, faktura), zostaną przez nas udostępnione na czacie porady online, bądź przesłane na adres mailowy wskazany w formularzu rejestracji, w ciągu 24 godzin od jej zakończenia, o czym poinformujemy Ciebie  w wiadomości mailowej. Z czatu porady, dokumenty możesz pobrać w ciągu 72 godzin od terminu porady.

DO POŁĄCZENIA WYSTARCZY:

 • komputer lub/i smartfon,
 • internet (minimalna prędkość pobierania i wysyłania: 1,5 Mb/s),
 • przeglądarka internetowa:
  – Google Chrome wersja 21 lub nowsza,
  – Mozilla Firefox wersja 28 lub nowsza.
 • mikrofon,
 • kamera internetowa,
 • głośniki lub słuchawki.

DOSTĘPNE USŁUGI W RAMACH PORAD ONLINE:

Prekwalifikacja DBS 200 PLN
Prekwalifikacja anestezjologiczna 150 PLN