Single post

“Skorzystałam z Pakietu Diagnostycznego Kręgosłup Express”

DYSKOPATIA SZYJNA

Po wybudzeniu zastanawiałam się, czy jestem już po operacji i czy miałam narkozę, bo czułam się bardzo dobrze. Pamiętam, że śniły mi się naleśniki i mąż przywiózł mi tego naleśnika.

Na początku bolało ramię, później bark i prawa ręka. W grudniu ból był tak silny, że nie mogłam siedzieć, leżeć ani spać. Żadne leki nie pomagały więc neurolog przepisał skierowanie na rezonans magnetyczny, gdzie oczekiwanie z NFZ jest bardzo długie.

O szpitalu usłyszałam już wcześniej – dowiedziałam się, że jest pakiet diagnostyczny Kręgosłup Express i można w ciągu jednego dnia zrobić wszystkie badania. Lekarz postawił diagnozę oraz zaproponował dalsze leczenie. Powiedział, że operacja jest konieczna – chciałam się jej poddać już tego samego dnia, aby tylko nie czuć bólu, który był coraz silniejszy, jednak na zabieg czekałam tylko około tygodnia.

Teraz, po operacji jest bardzo dobrze i już czuję, że uciążliwy ból ramienia, barku i ręki minął – mogę poruszać się swobodnie. Dostałam od lekarza zalecenia pooperacyjne i za miesiąc mam wizytę kontrolną.