Poradnia leczenia kręgosłupa

PORADNIA LECZENIA KRĘGOSŁUPA

Poradnia leczenia kręgosłupa to innowacyjne połączenie wiedzy specjalistów z różnych obszarów medycyny, dzięki czemu postawiona diagnoza jest niezwykle rzetelna. W ramach poradni zajmujemy się rozpoznaniem i leczeniem operacyjnym chorób kręgosłupa różnego pochodzenia.

W poradni leczenia kręgosłupa szpitala Vital Medic konsultacji udzielają specjaliści neurochirurgii oraz ortopedii wyszkoleni w ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą, którzy dysponują bogatym doświadczeniem zabiegowym.

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA ORAZ LECZENIE

Poradnia dysponuje wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym, co ze względu na precyzyjny charakter zabiegów na kręgosłupie umożliwia uzyskanie niezwykle szczegółowych danych dotyczących badanego obszaru.

Na podstawie wyników badań diagnostycznych lekarz kieruje pacjenta na leczenie rehabilitacyjne lub na zabieg operacyjny. Zlecone przez lekarza leczenie rehabilitacyjne pacjent może zrealizować na miejscu w Zakładzie Rehabilitacji szpitala Vital Medic.

Ponadto pacjenci skierowani i zakwalifikowani do zabiegu mogą poddać się operacji w Szpitalu Vital Medic, dysponującym Oddziałem Neurochirurgicznym.

ZAKRES LECZONYCH CHORÓB

W poradni pacjenci uzyskają pomoc w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa, takich jak:

  • choroby zwyrodnieniowe
  • skrzywienia
  • skoliozy
  • dyskopatie
  • kręgozmyk