Single post

„Nie byłam w stanie ani siedzieć, ani chodzić, kompletnie nic. Dzień po operacji czuję się dobrze.”

DYSKOPATIA LĘDŹWIOWA

Ból złapał mnie w nocy, gdy przewracałam się na drugi bok. Przez kolejne dwa tygodnie nie byłam w stanie niczego zrobić. Leki nie pomagały – jak rano wstawałam i szłam do łazienki to nie mogłam nawet na nogach ustać. Jak najszybciej wracałam do łóżka, żeby położyć się w jakiejkolwiek pozycji, aby tylko przestało boleć. Na początku miałam kontakt z fizjoterapeutą, który terapią manualną próbował mi nastawiać kręgi, ale to był straszny ból. Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że to jest rwa kulszowa, ale po dwóch tygodniach skierował mnie na oddział do Częstochowy.

Na izbie przyjęć siedziałam siedem godzin, dostałam kolejne leki przeciwbólowe i kazano mi wrócić do domu. Później zrobiłam RTG i właśnie wtedy wyszło na jaw, że to jest przepuklina w odcinku lędźwiowym. W internecie znalazłam kontakt do doktora Łątki i umówiłam się na wizytę, podczas której dowiedziałam się, że operacja jest konieczna i to jak najszybciej, aby później nie było innych problemów. Konsultowaliśmy się jeszcze z innym lekarzem neurochirurgiem czy ta operacja jest konieczna, czy można to w jakiś inny sposób wyleczyć. Wszyscy byli zgodni, że muszę poddać się operacji. Innego wyjścia nie było. O Vital Medic dowiedziałam się od doktora Łątki.

Dzisiaj, dzień po operacji czuję się dobrze – wiadomo, że jak leżę na plecach czy przewracam się z boku na bok to jeszcze odczuwam ból. Natomiast taki ból to jest nic przy tym, co było wcześniej. Pan doktor Łątka mnie uratował, bo nie byłam w stanie ani siedzieć, ani chodzić, kompletnie nic. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia, dużo biegam, dużo chodzę po górach, więc może to też była przyczyna jakiegoś przeciążenia. Teraz przez trzy miesiące żadnych szaleństw, czeka mnie czas regeneracji i powrotu do zdrowia. Szpital bardzo mi się podoba i uważam, że personel jest super.

– Pani Anna