Single post

„Dzisiaj jestem już po operacji – dwa dni i wychodzę. Bardzo się cieszę!”

DYSKOPATIA LĘDŹWIOWA

Oczekiwanie na NFZ to półtora roku czasu, więc ten termin był trochę odległy, a z drugiej strony nie wiem, czy chciałbym przejść operację w szpitalu państwowym. Byłem już kiedyś operowany na NFZ, ale to nie to samo – obsługa może i nie była zła, ale to, że leży się w pięć osób na sali, że jedzenie jest ohydne… Tutaj obsługa jest rewelacyjna, jest naprawdę fajnie – żona się śmieje, że jak na wczasach. Sam fakt, że mam całą salę dla siebie… cisza spokój i fajne podejście do pacjenta. Wczoraj miałem operację, a dzisiaj wychodzę już do domu.

To moja druga wizyta w szpitalu Vital Medic – nastąpił nawrót choroby i musiałem ponownie poddać się operacji. Przed pierwszym razem ból w odcinku lędźwiowym był nie do zniesienia – podczas zwykłego kichnięcia już byłem na kolanach. Po 1,5 roku schorzenie wróciło. Teraz ten ból był trochę inny, bolała mnie tylko noga, ale do tego stopnia, że jakiekolwiek bieganie czy pływanie odpadało. Chodziłem na rehabilitację, ale szkoda było na to wydawać pieniędzy. Dostałem skierowanie na rezonans, a z wynikami pojechałem od razu do doktora Dariusza Łątki, który powiedział, co trzeba z tym zrobić.

Czuję się dużo lepiej niż za pierwszym razem. Nie wiem, czy to siedzi w głowie, że jest mi lepiej, ale po pierwszej operacji, w nocy nie mogłem się przewrócić na drugi bok, a żeby to zrobić musiałem obejść łóżko dookoła i położyć się z drugiej strony. Teraz jest dużo lepiej, nie mam takiego problemu, wstałem, chodzę normalnie i jakoś swobodniej, a nie jak stary dziadek. Mogę się sam ubrać, a wtedy nie umiałem. Dzisiaj jestem już po operacji – dwa dni i wychodzę. Bardzo się cieszę!

– Pan Marek